Прљаво или чисто-није исто!

ЈКП „Градска чистоћа“ наградило уценике ОШ „Стеван Сремац“ на конкурсу „Прљаво или чисто – није исто“

063Јавно комунално предузеће „Градска чистоћа“ уз подршку и сарадњу са Секретеријатом за образовање и дечју заштиту и Креативним дечјим градом „Minicity“ отворило је 14.03.2014. год изложбу 50 најлепших радова на тему „ Прљаво или чисто – није исто!“

На ликовном конкурсу, који је био едукативног карактера, учествовало је 80 београдских основних школа, а на адресу „Градске чистоће“ пристигла су 1003 рада рада ученика од првог до петог разреда.

Радови ученика ОШ „Стеван Сремац“ Милице Цветковић III1 и Дамјана Аћимовића II3 нашли су се међу 50 најбољих.

Као награде наши млади уметници добили су свеке, оловке, качкете и USB-ове у облику камиона.Жеља организатора је била да после дугогодишњег приказивања представе „Прљаво или чисто – није исто“ која је гостовала и у нашој школи прошле године, награди највреднију и најмаштовитију децу која су на најлепши начин уочила разлику између прљавог и чистог.

Фото- новинарска секција ОШ“Стеван Сремац“ Борча

pr1