Зимски Сремчеви дани

О б а в е ш т е њ е

Током зимског ђачког распуста у школи ће бити организовани „Зимски Сремчеви дани“, као и претходне године.

Планиране су следеће активности:

1. Шаховски турнир

Организатор турнира је проф. Денис Томовић. Заинтересовани ученици се пријављују одељенским старешинама (који прослеђују пријаву организатору) или директно организатору.

2. Мултидисциплинарна секција

Организатори су професори Јелица Пендић, Мирослав Поповић, Босиљка Маркуц, Весна Игњатовић и директор школе. Тема: Египат

3. Пројекат професионалне оријентације

Организатор је професор Урош Јокић у сарадњи са тимом за професионалну оријентацију.

4. Спортски сусрети

Организатори су професори физичког васпитања.

5. Ја имам таленат

Организатори: професори Ана Мићуновић за ученике 1. до 4. разреда и Александар Кијановић за ученике од 5. до 8. разреда

Заинтересовани ученици се пријављују одељенским старешинама (који прослеђују пријаву организаторима) или директно организаторима.

6. Изложба ликовних радова

Организатори: професори Наташа Аранђеловић и Биљана Поповић.

Заинтересовани ученици достављају своје радове одељенским старешинама (који их прослеђују организаторима) или директно организаторима.

7. Фестивал науке

Организатори: професори Верица Лазић, Јелена Маркварт и Даница Баџа.

8.