Трка за срећније детињство

sl6Овогодишња акција ,,Трка за срећније детињство“ у организацији ЦК ,,Палилула“, одржана је 24. 10. 2013 год. на стадиону ОФК Београд. Из наше школе је учешће у овој трци узело 39 ученика VI, VII и VIII разреда ( 23 девојчице и 16 дечака).

Деца су ишла у пратњи наставнице домаћинства Јасмине Шапоњић.Трка је почела, на време, у 9,30часова а завршила се око 11,30. Наши ученици су остварили запажене резултате:

1) Антић Марина VIII5 - 1. место

2) Видојевић Кристина VIII2 – 3.место

3) Коковић Сандра VII1 - 2. Место

Новац скупљен продајом учесничких бројева је предат сарадници ЦК,, Палилула“ на самој трци.

Поред масовног учешћа наших ученика у трци,посебно истичем беспрекорно понашање ученика како на трци тако и на путу од и до школе и за то их похваљујем. Надамо се да ће оваквих акција бити још више у циљу усмеравања деце ка здравом начину живота и највишим хуманим циљевима.

Наставница домаћинства: Шапоњић Јасмина