Дрво генерације

Акција „ДРВО ГЕНЕРАЦИЈЕ“

у ОШ „Стеван Сремац“ Борча

mladji razrediПридружујући се акцији „Дрво генерације“ која је изведена у многим школама у Београду, и наша школа је у четвртак, 31.10.2013. год, оплеменила школски парк.

6. i 7. razredСви разреди са својим учитељима, разредним старешинама, обе наставнице биологије и директор школе засадили су по једно дрво у малом школском дворишту. Млађи разреди изабрали су тује, шести и седми разред багрем и храст, а осми се одлуцио да у централну жардињеру засади украсни дуд. Озелењавању великог школског парка радовали су се сви који су учествовали у овом прелепом 8.razredдогађају.

Надамо се да се ова традиција неће прекинути и да ће сваке године нове генерације наших ђака учествовати у уређењу школског парка у коме ученици школе, а и многи становници Борче проводе доста слободног времена у току целе године.

Фото-новинарска секција

ОШ“Стеван Сремац“